LTT valdkonna parimad

Tunnustamise eesmärk on tuua esile need inimesed või asutused, kes on panustanud loodus- ja täppisteaduste ja tehnoloogia (LTT) valdkonna jätkusuutlikusse arengusse, tegevusse ning avaldada neile austust ja tänu.

Eesti Teadushuvihariduse Liidu poolt välja antava LTT valdkonna parima tiitli „AASTA HUVIALA ÕPETAJA 2023“ pälvis INDREK KARO.

Aukiri ja igavene metallist roos anti üle 29.novembril SA Innovatsioonikeskus Innokas Keemialabori avamisel, kus Indrek osales viruaalselt. Indrek Karo esitati valdkonna parimaks mitme pakkuja poolt. Tema puhul tõsteti esile maailmavaatelist mitmekesisust, aktiivsust ja innovaatilisust ning tema oskust õpet personaliseerida. Lisaks on ta truu LTT valdkonna populariseerija. Indrek tegutseb huvihariduses eelkõige tehnoloogia ja robootika õpetajana, aga kuuldavasti oskaks juhendada ka huulepulga valmistamist ja vajadusel isegi hiina keeles. Aitäh, et oled ja palju õnne!

Imetlusväärseid tegusid on teinud ka kõik TUBLID NOMINENDID, keda valdkonna parima tiitlile esitati: JEVGENIA KLEINERT (Nutigeen Huvikool), TATIANA SAUKOVA (Narva Kreenholmi Kool), KARIN EESMAA (Väike Päike Huvikool), ANDRES JOALA (Tartu loodusmaja), SONDRA LAMPMANN (Animakool). Teie tegutsemist on märgatud!

Aitäh kõigile, kes esitasid ettepanekuid heade kolleegide märkamiseks!2022. aastal valisime vaid aasta huviala õpetaja parima – Tartu Loodusmaja huviringi õpetaja MAI-LIIS VÄHI!


2021. LTT parimad:

Aasta uus tulija – Vivita Estonia OÜ

Aasta täht – Ida-Viru Haridusklaster

Aasta pärl – Angela Leppik

Aasta väärt praktika – TalTech Virumaa Kolledž


2020. LTT parimad:

Aasta uus tulija- Piret Anier

Aasta täht – Gedy Matisen

Huvihariduse sõber – Peep Tobreluts

Aasta pärl – Milvi Talts

Aasta väärt praktika – Lääne-Viru värkstuba