Alustava huviringi juhendaja koolitus 2024

Eesti Teadushuvihariduse Liit viib ka 2024. aastal läbi alustava LTT huviringi juhendaja koolituse. Kui tunned, et sul on oma tegemistest midagi puudu või soovid saada uusi teadmisi ning tutvusi, oled oodatud osalema.

Loodus- ja täppisteaduste ning tehnoloogia (LTT) valdkonna huviringi juhendajatel on tähtis osa loodus- ja täppisteaduste ja tehnoloogia valdkonna vastu huvi äratamisel ja selle hoidmisel noorte seas.

Alustava LTT huviringi juhendaja koolitusel saab ülevaate nii pedagoogilistest ja ringitöö korralduslikest aspektidest kui ka LTT-valdkonna spetsiifilistest teadmistest ja oskustest. Lisaks osaletakse tunnivaatlustel ning läbitakse praktika juba tegutsevas huviringis. Lõputööna esitleb kursuslane juba õpituid teadmisi, tutvustades enda koostatud huviringi tegevusplaani. Tunnivaatluste, praktika ja iseseisva töö läbimise tulemusena saavutab kursusel osaleja pädevused iseseisvaks tööks LTT huviringi juhendajana.

Koolitus algab koolituspäevadega 14.-16.augustil, jätkub tunnivaatluste ja praktikaga septembris-oktoobris ning kulmineerub oma huviringi tegevusplaani kaitsmisega oktoobri lõpus.

Tutvu KOOLITUSE KAVAGA!

Täpsem info registreerujale on leitav SIIT. 

Koolitusele registreerumiseks TÄIDA REGISTREERUMISVORM (kohtade arv on piiratud)! Hetkel on KOHAD TÄITUNUD, kuid registreerimisvormi täitjad jäävad ootenimekirja. Registreerimisvormi saab täita kuni 21. juuni 2024.


NB! Kõigile registreerunud tudengitele on koolitusele osalemine tasuta!

NB! Koolituse täisprogrammi läbinutel ja tingimustele vastamisel on võimalus taotleda Alustava huviringi juhendaja toetust. Toetust annab Eesti Teadushuvihariduse Liit ja rahastab Eesti Haridus- ja Teadusministeerium.

Alustava huviringi juhenda toetuse kohta leiab infot SIIN

Küsimuste korral kirjuta deivi.pard@teadushuvi.ee